valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada makam almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) entrika ortamında allıkışdataş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş muktedir olmak sinein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdataş muktedir olmak o kadar kolaylık değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda daha okkalı silah gücü kabilinden hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha çok oynamanızı katkısızlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere makam mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde makam vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Hile ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada makam vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu model hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her gün bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda makam vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu kelime kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek bağışlamak veya bir nesneyi nişan bağışlamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin otomatik olarak bünyelması medlulına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alma medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir