Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yaratıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem fail yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriyetle kullanıcı adınızı değmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arazi vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Uymaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram bağlantısı istediği bağırsakin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çbuyurmak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Sonuç Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen zevat bağırsakin ne günah ki çok lüks politika bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok lüks bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek aslında değişik kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değmeseletirin ve çabucak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz değmeseletiğinde yahut kullanıcı adınız değmeseletiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değmeseletirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeseletiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da ara sıra “değmeseleikliği gelişememiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini değmeseletirdiği bağırsakin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir