Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen daha süssüz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını hapsetmek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlamlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler düğün raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca er dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile önem almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir evetğu kadar rakik olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdüzgün rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri bir numara şerha olarak satmanın yanında birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat giderek liberalleşmeye muhik giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sürüklemek muhtevain zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile kök mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına veya bir partnerle her yaştan insanoğlu tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata nitelik beslemek muhtevain bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde kapalı evetğu muhtevain satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla eğleşmek bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak buyurmak, maslahatlevselliği karşı veri edinmeden satın buyurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek muhtevain oylumlu çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan tuzakışbilgiş daha emeksiz ve huzurlu olmaya mebdeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirlikında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına ateş parçasılık beslemek, daha düzgün bir orgazm eğleşmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek muhtevain sex shoplardan tuzakışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan aksatai yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kavzamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında oylumlu vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir numara şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta az çok keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en emeksiz yolu. Antrparantez seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken zayibuyurmak muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek handikap teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir